Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Deratyzacja, dezynsekcja. Monitoring szkodników.

Monitoring DDD czyli obsługa obiektu i zabezpieczenie przed występowaniem szkodników takich jak szczury, myszy, owady i insekty.
Zakładamy książki kontroli szkodników np. dla sanepidu - wpis do książki przy każdej wizycie, montaż stacji deratyzacyjnych, montaż stacji monitorujących na owady i insekty, czyszczenie stacji przy każdej wizycie, utylizacja złapanych gryzoni, uzupełnienie trutki.
Obsługujemy obiekty na terenie woj. Mazowieckiego.
Monitoring i zwalczanie szkodników - deratyzacja oraz dezynsekcja i dezynfekcja - najczęściej wizyta raz w mięsiącu, ryczałt.
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami oraz do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
Zwalczanie myszy, szczurów i wszelkich innych gryzoni. Dezynsekcja na prusaki, pluskwy, mole, rybiki.
Likwidacja gniazd os i szerszeni.
Kompleksowa opieka nad obiektem pod kątem występowania szkodników, owadów i insektów.


Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31