Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Czyszczenie po zalaniu, dezynfekcja, osuszanie.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem, dezynfekcją oraz osuszaniem obiektów po zalaniu.
Przywrócimy stan obiektu do tego przed zalaniem!
Doczyszczamy obiekty po zalaniu, wykonujemy dezynfekcję, ozonowanie, opróżniamy zniszczone meble i inne gabaryty, wykonujemy pomiary wilgotności ścian i posadzki a następnie osuszamy odpowiednią metodą a końcowa faza usługi to przekazanie dokumentów np. dla ubezpieczyciela, administracji.

Sprzątamy po zalaniu mieszkania, garaże, domy, piwnice, składziki itd.
Zalanie fekaliami z powodu wybicia z instalacji kanalizacyjnej lub innej awarii? Zajmiemy się zbieraniem szlamu, dezynfekcją, doczyszczaniem oraz likwidacją zapachów dzięki zamgławianiu i ozonowaniu.
Nasze zaplecze techniczne oraz park maszyn i urządzeń jak i przeszkolona kadra pracownicza pozwala na wykonanie każdego nawet wydającego się bardzo ciężkiego do wykonania zlecenia! 
Usługi wykonujemy szybko i profesjonalnie z dbałością o szczegóły co przekłada się na zadowolenie klienta i polecanie naszej firmy więc jakość usług jest naszym priorytetem.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą która dostępna jest na naszej stronie lub do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.
Sprzątanie po zalaniu i dezynfekcja, cały kraj 7dni w tygodniu 24h

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31