Czyszczenie po zalaniu, dezynfekcja, osuszanie.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem, dezynfekcją oraz osuszaniem obiektów po zalaniu.
Przywrócimy stan obiektu do tego przed zalaniem!
Doczyszczamy obiekty po zalaniu, wykonujemy dezynfekcję, ozonowanie, opróżniamy zniszczone meble i inne gabaryty, wykonujemy pomiary wilgotności ścian i posadzki a następnie osuszamy odpowiednią metodą a końcowa faza usługi to przekazanie dokumentów np. dla ubezpieczyciela, administracji.

Sprzątamy po zalaniu mieszkania, garaże, domy, piwnice, składziki itd.
Zalanie fekaliami z powodu wybicia z instalacji kanalizacyjnej lub innej awarii? Zajmiemy się zbieraniem szlamu, dezynfekcją, doczyszczaniem oraz likwidacją zapachów dzięki zamgławianiu i ozonowaniu.
Nasze zaplecze techniczne oraz park maszyn i urządzeń jak i przeszkolona kadra pracownicza pozwala na wykonanie każdego nawet wydającego się bardzo ciężkiego do wykonania zlecenia! 
Usługi wykonujemy szybko i profesjonalnie z dbałością o szczegóły co przekłada się na zadowolenie klienta i polecanie naszej firmy więc jakość usług jest naszym priorytetem.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą która dostępna jest na naszej stronie lub do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.
Sprzątanie po zalaniu i dezynfekcja, cały kraj 7dni w tygodniu 24h

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Opróżnianie mieszkań, dezynsekcja, dezynfekcja oraz ozonowanie.

Oferujemy specjalistyczne usługi z zakresu opróżniania mieszkań np. po zgonie, zbieraczu, spaleniu, zalaniu itp. Usługi opróżniania wykonujemy kompleksowo począwszy od dezynfekcji, ozonowania po podstawienie kontenerów,...

Dezynfekcja, zamgławianie, covid-19

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie powierzchni preparatem posiadającym badania potwierdzające szybką neutralizację Covid-19 Zamgławiamy biura, szkoły, magazyny, hale produkcyjne i wszelkie inne...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31