Odkomarzanie, opryski na komary,zwalczanie komarów i kleszczy

Preparaty na komary, odkomarzanie i opryski na komary

 

Z początkiem sezonu letniego zaczyna się walka z komarami, meszkami, kleszczami itp…

Spryskujemy się preparatami na komary, smarujemy żelami, podpalamy kadzidełka a i tak nie przynosi to pożądanego efektu i małe latające wampiry nie dają nam spokojnie posiedzieć na grillu czy innym spotkaniu na świeżym powietrzu. Martwimy się również o dzieci i zwierzęta aby nie zaatakował ich kleszcz lub osa z gniazda pod dachem.

Na te wszystkie bolączki jesteśmy w stanie zaproponować skuteczne i bezpieczne metody nie wymagające rozprowadzania na ciele chemii i wdychania jej oparów.

Usługa odkomarzania polega na oprysku lub zamgławianiu miejsc bytowania komarów i kleszczy przez co likwidujemy ich siedliska oraz tworzymy barierę dla kolejnych chmar tych krwiopijców.

Preparat osiada na liściach i w iglakach, zacienionych miejscach i przykleja się za pomocą glikolu dodanego do preparatu. Są to preparaty kontaktowe więc komar czy kleszcz siadając na zamgławionej powierzchni umiera.

Oprysk na komary i kleszcze działa około miesiąca czasu co regulowane jest też warunkami atmosferycznymi ponieważ każdy większy opad deszczu zawsze trochę zmyje preparat i z każdym deszczem jest go coraz mniej. Z naszego doświadczenia wiemy iż w całym okresie letnim wystarczy około 3-4 oprysków.

Maszyny jakich używamy to profesjonalny sprzęt pozwalający nam na rozprowadzenie preparatu w każdym miejscu i prawie na każdej wysokości.

Koszt odkomarzania zależy od powierzchni działki i jej zalesienia. Decydując się na odkomarzanie warto porozmawiać z sąsiadami, wtedy cena się rozbija i jest atrakcyjna a efekt rośnie. Im większy teren zabezpieczymy tym skuteczność jest lepsza a cena maleje.

Osy o których wspomnieliśmy wcześniej czy szerszenie to sprawa która też często zakłóca nam spokój. Nasza firma szybko i profesjonalnie usunie gniazdo, zabezpieczy i uwolni od problemu.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą firmą, chętnie podpowiemy, poradzimy i pomożemy pozbyć się problemu.

Ostatnie komentarze

Marek Trzciński, 2014-03-31

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Ostatnie wpisy

Dezynfekcja koronawirus

Oferujemy usługi profesjonalnej dezynfekcji - likwidacji wszelkich wirusów i bakterii. Używamy tylko sprawdzonych preparatów do dezynfekcji, posiadają również badania potwierdzające zwalczanie wirusa KOVID-19 (koronawirus). Nasza firma...

Oprysk na kleszcze i komary, odkomarzanie oraz tzw. odkleszczanie

Oferujemy Państwu jak co roku profesjonalne zamgławianie terenów otwartych - ogrody, parki, osiedla, ogródki, działki przeciw kleszczom i komarom. Oprysk na kleszcze i komary - zminimalizowanie ich występowania na danym terenie.

Zamgławianie ULV, ozonowanie, dezynfekcja Warszawa

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie, ozonowanie lub mycie. Posidamy wieloletnie doświadczenie, wszelkie certyfikaty branżowe oraz szkolenia. Likwidacja wirusów i bakterii w każdym środowisku.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31