Zwalczanie komarów, kleszczy, much, gzów, os i szerszeni

Zamgławianie – Odkomarzanie, zwalczanie komarów, kleszczy, much, gzów, meszek, os i szerszeni 

Coraz więcej klientów zaufało naszej firmie i cyklicznie wykonuje zamgławianie na swoich działkach, ogródkach, przed imprezami w plenerze czy nawet w okolicy swoich firm.
Odkomarzanie to skuteczne zwalczanie owadów latających i biegających za pomocą specjalnych maszyn które aplikują preparaty kontaktowe w miejsca bytowania owadów.
Przy zwalczaniu komarów czy meszek należy pamiętać o aplikacji preparatów do wody jeżeli występuje na danym terenie lub bezpośrednio w jego okolicy.
Preparat dodany do wody hamuje rozwój owadów i nie pozwala na przepoczwarzenie się w dorosłego komara czy meszkę przy czym jest bezpieczny dla ryb, ludzi i zwierząt.
Odkomarzanie wykonuje się na dwa sposoby – „zimno” – za pomocą maszyn , opryskiwaczy spalinowych lub „gorąco” za pomocą gęstej mgły wytwarzanej z maszyny akumulatorowo spalinowej.
Metodę odkomarzania wybieramy w zależności od zalesienia terenu oraz jego wielkości.
Nasza firma dysponuje najnowszym, sprawdzonym i markowym sprzętem oraz preparatami które posiadają wszelkie certyfikaty i pozwolenia Ministerstwa Zdrowia, dzięki czemu wykonujemy nasze usługi profesjonalnie i na najwyższym poziomie.
Przy bardzo dużych terenach lub terenach bardzo zalesionych, bagnistych, aby wszędzie dotrzeć używamy maszyn zamontowanych na pojazdach czterokołowych lub samochodach terenowych.
Komary, meszki, muchy, gzy – po zamgławianiu pozostaje ok. 10% populacji !
Gdy mają Państwo problem z osami lub szerszeniami – prosimy zgłosić się do nas ! Szybko i skutecznie pozbędziemy się problemu.
Wszystkie usługi jakie wykonujemy opisane są na naszej stronie internetowej, lub można wysłać zapytanie przez formularz kontaktowy.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie, ozonowanie, dezynfekcja po zgonie w mieszkaniu cały kraj.

Jako jedna z kilku certyfikowanych firm z wieloletnim doświadczeniem w Polsce oferujemy kompleksową usługę sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Sprzątamy i opróżniamy mieszkania w całym kraju siedem dni w tygodniu.

Opróżnianie piwnic, mieszkań, domów, sprzątanie po eksmisji, zbieraczu.

Sprzątamy piwnice, strychy, poddasza, mieszkania po eksmisji, zaniedbaniu, sprzątanie po tzw. zbieraczu, zalaniu. Specjalistyczna firma do sprzątania w Warszawie i okolicach. Sprzątamy i opróżniamy mieszkania, domy, lokale, piwnice,...

Sprzątanie po zalaniu Warszawa i okolice

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu sprzątania po zalaniu oraz osuszania obiektów i ozonowania. Sprzątamy po zalaniu z powodu awarii systemu wodno-kanalizacyjnego, sprzątamy po zalaniu fekaliami, przeprowadzamy dezynfekcję,...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31