Zwalczanie kleszczy, komarów, os i szerszeni. Zabezpieczamy tereny zielone

NIE DAJ SIĘ KLESZCZOM!
W roku 2015 odnotowano, iż w samej Warszawie ilość kleszczy zwiększyła się prznajmniej dwukrotnie. Owady te przenoszą bardzo groźną chorobę dla ludzi i zwierząt - BOLERIOZĘ. Jest to choroba ataująca cały organizm, skutki boleriozy są np. : zamglenie świadomości, bóle mięśni i stawów, zaniki pamięci, otępienie, zapalenie opon mózgowych, przeniesienie do zainfekowanego organizmu larw obleńca. Jak możemy zauważyć kleszcze wywołują zakażnia, które mogą doprowadzić do trwałego uszczerbku na zdrowiu, a nawet śmierci. Ze względu na poważne skutki Ministerstwo Zdrowia zachęca do szczepień przeciwko kleszczowemu zapalenia mózgu jednak jest to tylko jeden ze skutków choroby odkleszczowej. NIE MA SZCZEPIEŃ NA BOLERIOZĘ. W naszej szerokiej ofercie mogą Państwo znaleźć zabezpieczanie terenów zielonych przed kleszczami oraz komarami. Jest to bezpieczny ale przede wszystkim skuteczny sposób pozbycia się ze swojego terenu (podwórka, ogrodu, działki, osiedla) tychże owadów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki nam kleszcze ani komary to nie jest już Twój problem. Zadbaj o siebie i swoich najbliższych.
Warszawa Łomianki Grodzisk Mazowiecki Otwock Zalesie Piaseczno Bielany Tarchomin Białołęka Stara Miłosna Zielonka

Ostatnie wpisy

Osuszanie po zalaniu, dezynfekcja Warszawa

Zajmujemy się osuszaniem obiektów oraz sprzątaniem i dezynfekcją po zalaniu. Wykonujemy ozonowanie czyli dezynfekcję i likwidację zapachów, zamgławiamy skażone pomieszczenia.

Odkomarzanie, opryski na komary i kleszcze.

Oprysk na kleszcze tzw. ”odkleszczanie” terenów zielonych, przydomowych to inaczej zamgławianie danego miejsca preparatami które zwalczają i odstraszają kleszcze dzięki czemu minimalizujemy ich występowanie na danym...

Sprzątanie po gołebiach, montaż kolców i siatki.

Czyszczenie i dezynfekcja po gołębiach, sprzątanie balkonów oraz montaż siatki lub kolców. Sprzątamy balkony, tarasy, poddasza, strychy i dachy po bytowaniu gołębi. Montujemy siatki przeciw ptactwu i kolce.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31