Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Zwalczanie kleszczy, komarów, os i szerszeni. Warszawa, Kraków

Firma Basma DDD z oddziałami w Warszawie oraz Krakowie wykonuje szereg usług porządkowych. Jednakże zajmujemy się również usługami sezonowymi jakimi jest usuwanie kleszczy z terenów zielonych czyli tzw. odkleszczanie. Aktualnie jest ogromny problem z tymi pajęczakami. Przenoszą one boreliozę, odkleszczowe zapalenie mózgu, zapelenie opon mózgowych. Jak wiemy są to nieuleczalne choroby, które stają się chorobami cywilizacyjnymi. Niestety nie ma szczepionek przed zarażeniem się boreliozą, także zalecamy ze skorzystania z naszej usługi czyli odkleszczanie terenów zielonych. Pozbędziemy się kleszczy z Twojego ogrodu, działki, parku, terenu wokół stawu itp. Usługa ta przebiega w kilku etapach. Etap pierwszy to wizja lokalna danego terenu, który ma być poddany odkleszczaniu. Analizujemy metraż oraz zalesienie takiej działki. Po etapie pierwszym czas na drugi, jakim jest sporządzenia dla Państwa indywidualnej oferty dostosowanej do tego, co ujrzeliśmy podczaj wizji. Etapem trzecim jest samo usuwanie kleszczy z terenów zielonych czyli odkleszczanie. Nasza ekipa specjalnym preparatem (bezpiecznym dla ludzi jak i roślin) zamgławia cały teren zielony, czego rezultatem pozbycia się tych niebezpiecznych pajęczaków. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą usługą, skontaktuj się z nami!

 

Oddział Warszawa :

+48 608 484 478
+48 798 411 412

Raszyn, Piaseczno, Magdalenka, Janki, Legionowo Janki, Konstancin-Jeziorna, Tarczyn, Zalesie, Marki, Góra Kalwaria, Blizne, Stara Miłosna, Otwock

Oddział Kraków :

+48 534-974-030
+48 534-534-030

Wieliczka, Olkusz, Zielonka, Wola Batorska, Kokotów, Liszki, Zabierzów, Luborzyca, Skawina, Niepołomice, Słomniki.

Ostatnie wpisy

Oprysk na kleszcze i komary, odkomarzanie oraz tzw. odkleszczanie

Oferujemy Państwu jak co roku profesjonalne zamgławianie terenów otwartych - ogrody, parki, osiedla, ogródki, działki przeciw kleszczom i komarom. Oprysk na kleszcze i komary - zminimalizowanie ich występowania na danym terenie.

Zamgławianie ULV, ozonowanie, dezynfekcja Warszawa

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie, ozonowanie lub mycie. Posidamy wieloletnie doświadczenie, wszelkie certyfikaty branżowe oraz szkolenia. Likwidacja wirusów i bakterii w każdym środowisku.

Dezynfekcja, ozonowanie, zamgławianie.

Dezynfekcja poprzez zamgławianie ULV, ozonowanie, mycie lub oprysk ciśnieniowy. Zamglenie - zamgławianie "na gorąco"

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31