Zalanie, remont, zgon, eksmisja - nasza firma zajmuje się kompleksowym sprzątaniem oraz dezynfekcją

Nasza firma to profesjonalne, kompleksowe usługi z zakresu sprzątania, sprzątania specjalistycznego np. po zalaniu, remoncie, bytowaniu gołebi lub eksmisji - zaniedbaniu.

Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych, firm, przedsiębiorstw, lokali użytkowych oraz obiektów publicznych.
Jesteśmy wiodącą firmą na naszym rynku w dziedzinie sprzątania oraz sprzątania specjalistycznego jak i zabezpieczania obiektów przed ptactwem - siatki, kolce, żele odstraszające.

Wszystkie usługi jakie wykonujemy poprzedzamy wizją lokalną obiektu a wszelkie zlecenia traktujemy indywidualnie.
Sprzątamy i zabezpieczamy duże jak i małe obiekty - nawet prywatne tarasy i balkony po strychy, garaże, piwnice, mieszkania i hale przemysłowe.

Opiszemy przykładowe zlecenie jakie ostatnio wykonaliśmy dla firmy z Warszawy.
Dostaliśmy zapytanie od firmy o koszt usługi sprzątania garaży oraz możliwości przewozu gabarytów do innego oddziału w Krakowie.
Następnego dnia umówiliśmy się na wizję lokalną obiektu, oraz przygotowaliśmy ofertę którą wybrano do wykonania w/w zlecenia.
Prace zaczęto od podstawienia kontenerów na odpady, wyrzuceniu wskazanych rzeczy a następnie zapakowanie gabarytów na samochód dostawczy który przewiózł przedmioty do innej siedziby.
Garaże zostały wyczyszczone, umyte oraz odświeżone dzięki dezynfekcji ozonowaniu które zostało wykonane na koniec pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz kontaktu z nami.

#sprzątanie #sprzątanie po zalaniu Warszawa #sprzątanie po gołębiach Warszawa #sprzątanie po zgonie #sprzątanie po eksmisji #transport rzeczy #przeprowadzki

Ostatnie wpisy

Oprysk na kleszcze i komary, odkomarzanie oraz tzw. odkleszczanie

Oferujemy Państwu jak co roku profesjonalne zamgławianie terenów otwartych - ogrody, parki, osiedla, ogródki, działki przeciw kleszczom i komarom. Oprysk na kleszcze i komary - zminimalizowanie ich występowania na danym terenie.

Zamgławianie ULV, ozonowanie, dezynfekcja Warszawa

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie, ozonowanie lub mycie. Posidamy wieloletnie doświadczenie, wszelkie certyfikaty branżowe oraz szkolenia. Likwidacja wirusów i bakterii w każdym środowisku.

Dezynfekcja, ozonowanie, zamgławianie.

Dezynfekcja poprzez zamgławianie ULV, ozonowanie, mycie lub oprysk ciśnieniowy. Zamglenie - zamgławianie "na gorąco"

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31