Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Usługi sprzątające, usuwanie graffiti, mycie elewacji, sprzątanie strychów

Czyszczenie graffiti, farby, zabezpieczanie przed graffiti i warunkami atmosferycznymi

Firma Basma zajmuje się czyszczeniem i zabezpieczaniem wszelkich powierzchni przed graffiti.
Do naszych Klientów należą prywatni odbiorcy, spółki, administracje, zarządcy, instytucje państwowe, właściciele hal i magazynów na terenie całej Polski.
Pozbywamy się graffiti przy pomocy chemii która zostaje naniesiona na zdewastowany fragment elewacji, wnika w strukturę farby,  a następnie przy pomocy myjek ciśnieniowych oraz odpowiednich dysz zostaje usunięte.
Proponujemy Państwu również usługi związane z zabezpieczaniem powierzchni przed pomalowaniem, co pozwala nam na umycie zabezpieczonej elewacji – umycie zabezpieczonego obiektu jest dużo prostsze, mniej pracochłonne i dużo tańsze więc lepiej jest zabezpieczyć powierzchnię niż usuwać graffiti z nie zabezpieczonej.
Usunięcie graffiti z powierzchni niezabezpieczonej jest mniej efektowne, dużo droższe oraz pracochłonne lecz to również zależy od materiału z jakiego mamy usunąć niechciane malunki.
Zabezpieczenie powierzchni jest bezpieczne, nie zmienia wyglądu elewacji i w porównaniu do kosztów usuwania graffiti z nie zabezpieczonej powierzchni jest dużo bardziej opłacalne.
Przy powstawaniu nowych obiektów lub po ich remoncie warto pamiętać o ich zabezpieczeniu przed pomalowaniem. Nie tylko zabezpieczymy powierzchnię przed graffiti ale również dużo łatwiej usuniemy brud spowodowany naturalnym się osadzaniem kurzu i pyłu, zacieków czy nawet ptasich odchodów.
Pamiętajmy iż czysta elewacja wpływa pozytywnie na wizerunek firmy, dzielnicy no i oczywiście miast.
Nasza firma używa bezpiecznych, ekologicznych środków do usuwania graffiti.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy

Ostatnie wpisy

Osuszanie po zalaniu, dezynfekcja Warszawa

Zajmujemy się osuszaniem obiektów oraz sprzątaniem i dezynfekcją po zalaniu. Wykonujemy ozonowanie czyli dezynfekcję i likwidację zapachów, zamgławiamy skażone pomieszczenia.

Odkomarzanie, opryski na komary i kleszcze.

Oprysk na kleszcze tzw. ”odkleszczanie” terenów zielonych, przydomowych to inaczej zamgławianie danego miejsca preparatami które zwalczają i odstraszają kleszcze dzięki czemu minimalizujemy ich występowanie na danym...

Sprzątanie po gołebiach, montaż kolców i siatki.

Czyszczenie i dezynfekcja po gołębiach, sprzątanie balkonów oraz montaż siatki lub kolców. Sprzątamy balkony, tarasy, poddasza, strychy i dachy po bytowaniu gołębi. Montujemy siatki przeciw ptactwu i kolce.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31