Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Usługi odkomarzania, usuwania graffiti, mycia dachów i elewacji oraz usuwanie gniazd os i szerszeni Warszawa i okolice

Jest początek sezonu letniego więc zaczynamy myśleć o odpoczynku na świeżym powietrzu, w ogrodzie lub w ośrodkach wypoczynkowych... i jak co roku wszyscy mamy problem z uciążliwymi owadami - komary, meszki, muchy, gzy lub osy i szerszenie.
Nasza firma już od kilkunastu lat zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją a w okresie letnim prawie codziennie przy sprzyjającej pogodzie wykonujemy odkomarzanie, zatruwamy lub przenosimy gniazda os, szerszeni, sprzątamy po gołębiach, czyścimy dachy i elewację, usuwamy graffiti oraz czyścimy kostkę brukową itp.
W zeszłym miesiącu przyjęliśmy zgłoszenie - odkomarzanie osiedla pod Warszawą w okolicach Piaseczna.
Osiedle domków jednorodzinnych otulone bogatą roślinnością oraz kanałkiem... piękne miejsce lecz idealne również dla bytowania komarów i innych owadów.
Cała akcja zwalczania komarów i zabezpieczania osiedla trwała około 4h., kilku naszych pracowników, maszyny do zamgławiania na zimno i gorąco oraz rozprowadzanie larwicydu - preparaty naturalne które mają za zadanie hamować rozwój komarów i much w wodzie.
Kolejnym większym zleceniem było czyszczenie dachów domków jednorodzinnych metodą ciśnieniową w Łomiankach pod warszawą.
Domki te były idealne do przebywania gołębi, posiadały nachodzące na siebie zadaszenia z dwóch skośnych daszków gdzie przesiadywały gołębie, znosiły materiały na gniazda i oczywiście brudziły z dachu na parapety, kostkę przed wejściem do domu itp. Po wyczyszczeniu dachu i wszystkich innych zabrudzonych powierzchni zabezpieczono mało widoczną siatką oraz kolcami przestrzenie które sobie upodobały ptaki.

Osy i szerszenie to niebezpieczne owady, szczególnie dla dzieci i osób starszych oraz ludzi z alergią.

Codziennie dostajemy wezwania do miejsc gdzie owe owady upodobały sobie jakiś domek, strych, poddasze itp.
Czasem gniazdo jest na widoku i można je zdjąć, czasem zaś jest schowane w elewacji i trzeba takie miejsce zatruć, zabezpieczyć.
Usługa jest wykonywana szybko i profesjonalnie przez wyspecjalizowane osoby.

W weekend byliśmy umówieni z naszymi stałymi klientami - hotel w centrum Warszawy i jak zwykle ktoś postanowił "upiększyć" elewację hotelu tzw. graffiti.

Na szczęście po ostatnim usuwaniu graffiti z elewacji hotelu została ona dodatkowo zabezpieczona specjalnymi preparatami i teraz ta usługa trwa 1/4 normalnego czasu i ceny w porównaniu do usuwania graffiti z niezabezpieczonej powierzchni.

 

Zapewniamy szybki dojazd ekipy DDD oraz atrakcyjne ceny na pozostałe nasze usługi

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zgonie, eksmisji, zaniedbaniu. Opróżnianie piwnic, poddaszy, strychów.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego czyli sprzątania po zgonie, eksmisji czy tzw. zbieraczu lub melinie.

Sprzątanie balkonu po gołębiach oraz zabezpieczenie siatką.

Oferujemy kompleksową usługę sprzątania po gołebiach np. na balkonie, strychu, poddaszu czy tarasie. Sprzątanie po gołębiach oraz zabezpieczanie siatką, kolcami.

Dezynfekcja, osuszanie oraz sprzątanie po zalaniu mieszkania, garażu, piwnicy.

Wykonujemy usługę sprzątania po zalaniu, dezynfekcji, osuszania oraz pomiarów wilgotności. Kompleksowa usługa czyszczenia po zalaniu, osuszanie cały kraj siedem dni w tygodniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31