Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie strychu, poddasza po gołębiach Warszawa i okolice. Dezynsekcja, ozonowanie

Sprzątanie po gołębiach to specjalistyczna usługa ze względu na konieczność przeprowadzenia dezynsekcji i dezynfekcji.
W ptasich gniazdach znajdują się insekty, owady oraz wirusy i bakterie a same ptasie odchody są trujące.
Odpowiednio przeprowadzona dezynsekcja, dezynfekcja, ozonowanie a następnie sprzątanie i utylizacja to gwarancja bezpieczeństwa i dobrze wykonanej usługi.
Ekipa sprzątająca również musi być odpowiednio zabezpieczona i przeszkolona w zakresie sprzątania specjalistycznego m.in. właśnie przy sprzątaniu po gołębiach.
Po sprawnie i profesjonalnie przeprowadzonej usłudze należy obiekt zabezpieczyć - siatki, kolce, odstraszacze itp.
Wszystkie usługi wykonujemy kompleksowo, a wieloletnie doświadczenie i najlepsze środki chemiczne oraz sprzęt gwarantują wysoką jakość naszych prac.
Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty naszej firmy lub do kontaktu z nami a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przygotujemy bezpłatną ofertę i przedstawimy zakres czynności do przeprowadzenia.

Ostatnie wpisy

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Dezynfekcja koronawirus

Oferujemy usługi profesjonalnej dezynfekcji - likwidacji wszelkich wirusów i bakterii. Używamy tylko sprawdzonych preparatów do dezynfekcji, posiadają również badania potwierdzające zwalczanie wirusa KOVID-19 (koronawirus). Nasza firma...

Oprysk na kleszcze i komary, odkomarzanie oraz tzw. odkleszczanie

Oferujemy Państwu jak co roku profesjonalne zamgławianie terenów otwartych - ogrody, parki, osiedla, ogródki, działki przeciw kleszczom i komarom. Oprysk na kleszcze i komary - zminimalizowanie ich występowania na danym terenie.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31