Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie pomieszczeń po bytowaniu gołębi

Masz problem z gołębiami? W naszej ofercie posiadamy usługę, która z pewnością Cię zainteresuje. Gołębie przenoszą w swoich odchodach wiele szkodliwych bakterii i pasożytów, które są zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia. Posiadamy usługę sprzątania balkonów, elewacji oraz tarasów po gołębiach w czterech krokach. Pierwszy krok to wizja obiektu oraz ocenienie szkód wyrządzonych przez ptactwo. Drugi krok to wycena i sporządzenie oferty, którą to prześlemy Państwu na maila. Trzeci krok to umówienie terminu danego sprzątania. Ostatnim, czwartym krokiem jest docelowe sprzątanie danego obiektu. Po pozbyciu się wszystkich zanieczyszczeń, konserwujemy powierzchnie preparatami chemicznymi  pozbywając się przy tym grzybów i pasożytów. Tak wyczyszczony obiekt będzie bezpieczny dla domowników oraz będzie zachwycał swoją czystością. W razie potrzeby zachęcamy do zabezpieczeniu balkonu przed ptactwem. Balkony oraz tarasy zabezpieczamy specjalną siatką, która uniemożliwi potencjalnemu ptactwu powracać na dany obiekt.  Zainteresowani?  Skontaktuj się z nami!

 

Email : biuro@basma-ddd.pl

 

  • +48 608 484 478
  • +48 798 411 412

Mazowieckie

Gdzie? Warszawa oraz okolice : Marki, Stara Miłosna, Zalesie, Janki , Blizne, Łomianki,  Góra Kalwaria, Otwock, Raszyn, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Magdalenka, Tarczyn, Falenty.

 

 

Ostatnie wpisy

Oprysk na kleszcze i komary, odkomarzanie oraz tzw. odkleszczanie

Oferujemy Państwu jak co roku profesjonalne zamgławianie terenów otwartych - ogrody, parki, osiedla, ogródki, działki przeciw kleszczom i komarom. Oprysk na kleszcze i komary - zminimalizowanie ich występowania na danym terenie.

Zamgławianie ULV, ozonowanie, dezynfekcja Warszawa

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie, ozonowanie lub mycie. Posidamy wieloletnie doświadczenie, wszelkie certyfikaty branżowe oraz szkolenia. Likwidacja wirusów i bakterii w każdym środowisku.

Dezynfekcja, ozonowanie, zamgławianie.

Dezynfekcja poprzez zamgławianie ULV, ozonowanie, mycie lub oprysk ciśnieniowy. Zamglenie - zamgławianie "na gorąco"

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31