Sprzątanie po zalaniu Warszawa.Sprzątanie po gołębiach Warszawa.Sprzątanie po eksmisji Warszawa.

Basma-DDD to firma działająca w sektorach dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji oraz sprzątania specjalistycznego.
Sprzątamy po gołębiach, zalaniu, eksmisji, zgonie.
Wszędzie tam gdzie potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, doświadczenie, przeszkolona ekipa sprzątająca – kompleksowo, od A do Z łącznie z wynoszeniem gabarytów, utylizacją, wypompowaniem wody i szlamu po zalaniu.

Nasze usługi poprzedza wizja lokalna obiektu, przedstawienie zakresu prac, kosztorys.
Każde zlecenie jest inne i podchodzimy indywidualnie do każdej usługi.
Sprzątanie po awarii systemu kanalizacyjnego, sprzątanie po bytowaniu gołębi (strychy, poddasza, balkony, tarasy, stropodachy), sprzątanie po zgonie, sprzątanie nawet skrajnie zaniedbanych miejsc i mieszkań po eksmisji, sprzątanie piwnic, garaży itp.
Profesjonalnie, szybko i kompleksowo.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

 

SPRZĄTANIE PO ZALANIU WARSZAWA/SPRZĄTANIE PO GOŁĘBIACH WARSZAWA,ZABEZPIECZENIE PRZED GOŁĘBIAMI WARSZAWA/SPRZĄTANIE PO EKSMISJI WARSZAWA/SPRZĄTANIE PIWNIC WARSZAWA/SPRZĄTANIE PODDASZY WARSZAWA/SPRZĄTANIE PO REMONCIE WARSZAWA/SPRZĄTANIE PO ZGONIE WARSZAWA

Ostatnie wpisy

Oprysk na kleszcze i komary, odkomarzanie oraz tzw. odkleszczanie

Oferujemy Państwu jak co roku profesjonalne zamgławianie terenów otwartych - ogrody, parki, osiedla, ogródki, działki przeciw kleszczom i komarom. Oprysk na kleszcze i komary - zminimalizowanie ich występowania na danym terenie.

Zamgławianie ULV, ozonowanie, dezynfekcja Warszawa

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie, ozonowanie lub mycie. Posidamy wieloletnie doświadczenie, wszelkie certyfikaty branżowe oraz szkolenia. Likwidacja wirusów i bakterii w każdym środowisku.

Dezynfekcja, ozonowanie, zamgławianie.

Dezynfekcja poprzez zamgławianie ULV, ozonowanie, mycie lub oprysk ciśnieniowy. Zamglenie - zamgławianie "na gorąco"

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31