Sprzątanie po zalaniu Warszawa

Dziś wykonaliśmy kolejną usługę sprzątania po zalaniu w Warszawie.
Zalanie piwnicy do wysokości ok. 30cm. , wypompowano wodę, należało zająć się wyciągnięciem resztek szlamu i wody, następnie wynieśliśmy wszystkie zniszczone gabaryty które zostały przekazane do utylizacji.
Kolejnym etapem jest zastosowanie środów myjąco-dezynfekujących, zlewanie i ściąganie szlamu z zakamarków, doczyszczanie.
Na koniec usługi wstawiliśmy ozonator który nie tylko dezynfekuje powierzchnie ale i likwiduje zapachy, grzyby, oczyszcza powietrze.
Usługi sprzątania po zalaniu to specjalistyczne zajęcie ze względu na występujące zagrożenia w postaci wirusów i bakterii oraz konieczność użycia specjalistycznego sprzętu jak i środków chemicznych.
Sprzątanie po zalaniu przebiegło szybko i profesjonalnie, zadowolony klient skorzystał dodatkowo z usługi zabezpieczenia budynku w formie dezynsekcji i deratyzacji.
Zachęcamy do kontaktu z nami.
Kompleksowo, szybko i profesjonalnie.

Ostatnie wpisy

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Dezynfekcja koronawirus

Oferujemy usługi profesjonalnej dezynfekcji - likwidacji wszelkich wirusów i bakterii. Używamy tylko sprawdzonych preparatów do dezynfekcji, posiadają również badania potwierdzające zwalczanie wirusa KOVID-19 (koronawirus). Nasza firma...

Oprysk na kleszcze i komary, odkomarzanie oraz tzw. odkleszczanie

Oferujemy Państwu jak co roku profesjonalne zamgławianie terenów otwartych - ogrody, parki, osiedla, ogródki, działki przeciw kleszczom i komarom. Oprysk na kleszcze i komary - zminimalizowanie ich występowania na danym terenie.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31