Sprzątanie po zalaniu oraz osuszanie i utylizacja znisczonych rzeczy

Nasza firma wyróżnia się na tle konkurencji kompleksowym wykonywaniem zleceń, rzetelnością, dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta.
Nasza firma jako składowa grupy Basma działa od 1999r. Na terenie całego kraju jak i za granicami Polski.

Sprzątanie po zalaniu wymaga odpowiedniego sprzętu, zabezpieczenia własnego oraz kompleksowej dezynfekcji i ozonowania czyli likwidacji wszelkich wirusów, bakterii, grzybów i zapachów.
Sprzątanie po zalaniu oraz osuszanie podłóg i ścian oferujemy na terenie Polski 7dni w tygodniu.

Kompleksowe sprzątanie po zalaniach – ściąganie wody i szlamu, wynoszenie i utylizacja zniszczonych mebli, gabarytów, podstawienie kontenerów na odpady, mycie preparatami myjąco-dezynfekującymi, ściąganie wody z chemią, zamgławianie preparatami do dezynfekcji i neutralizacji zapachów kończąc na ozonowaniu i przygotowaniu ścian oraz podłóg do osuszania.
Wszystkie nasze usługi wykonujemy kompleksowo, z dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta.
Jakość usługi oraz dobra opinia którą szczycimy się od początku założenia firmy są dla nas priorytetem.
Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zalania, eksmisji, sprzątania po zgonie czy samobójstwie, opróżnianiu mieszkań i domów, sprzątanie i czyszczenie pustostanów, piwnic, garaży.

Ostatnie wpisy

Osuszanie po zalaniu, dezynfekcja Warszawa

Zajmujemy się osuszaniem obiektów oraz sprzątaniem i dezynfekcją po zalaniu. Wykonujemy ozonowanie czyli dezynfekcję i likwidację zapachów, zamgławiamy skażone pomieszczenia.

Odkomarzanie, opryski na komary i kleszcze.

Oprysk na kleszcze tzw. ”odkleszczanie” terenów zielonych, przydomowych to inaczej zamgławianie danego miejsca preparatami które zwalczają i odstraszają kleszcze dzięki czemu minimalizujemy ich występowanie na danym...

Sprzątanie po gołebiach, montaż kolców i siatki.

Czyszczenie i dezynfekcja po gołębiach, sprzątanie balkonów oraz montaż siatki lub kolców. Sprzątamy balkony, tarasy, poddasza, strychy i dachy po bytowaniu gołębi. Montujemy siatki przeciw ptactwu i kolce.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31