Sprzątanie po zalaniu, dezynfekcja oraz osuszanie Warszawa

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu sprzątania, doczyszczania po zalaniu - również po zalaniu fekaliami z powodu awarii systemów wodno-kanalizacyjnych.
Sprzątanie po zalaniu wymaga przeważnie - odpompowanie wody lub szlamu, ściąganie wody i szlamu, czyszczenie czy doczyszczanie śladów po zalaniu, dezynfekcja zalanych miejsc poprzez czyszczenie preparatami myjąco-dezynfekującymi, sprzątanie ręczne i maszynowe, dezynfekcja przez zamgławianie oraz ozonowanie czyli najlepsza metoda dezynfekcji - dużo lepsza od chloru a mniej uciążliwa i szybsza!

Posiadamy specjalistyczny sprzęt potrzebny do wykonania wszelkich zleceń z zakresu właśnie sprzątania po zalaniu i dezynfekcji.
Nasza kadra pracownicza to przeszkoleni ludzie z doświadczeniem i motywacją do działania.
Nasze usługi wykonujemy kompleksowo z dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta co potwierdzają liczne pozytywne opinie, komentarze oraz certyfikaty.
Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z pełną ofertą usług z zakresu sprzątania specjalistycznego, dezynfekcji, ozonowanie, dezynsekcji, opróżniania itp.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie mieszkania po zgonie Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem, utylizacją gabarytów, dezynsekcją, dezynfekcją oraz ozonowaniem miejsc po zgonie. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Opróżnianie mieszkania, piwnicy, garażu. Dezynfekcja.

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem specjalistycznym, dezynsekcją, dezynfekcją i ozonowaniem. Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie w mieszkaniu, firmie, sprzątanie i dezynfekcja po samobójstwie lub wypadku, sprzątanie po eksmisji,...

Sprzątanie po zgonie Warszawa. Dezynfekcja, utylizacja, opróżnianie.

Wykonujemy usługi sprzątania, dezynfekcji i utylizacji gabarytów po zgonie w mieszkaniu, domu, pracy. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, począwszy od sprzątania po zgonie przez dezynfekcję, ozonowanie, zamgławianie po utylizację...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31