Sprzątanie po gołębiach, zalaniu, sprzątanie balkonów, poddaszy i strychów

Nasza firma specjalizuje się w sprzątaniu oraz doczyszczaniu obiektów np. po zalaniu, remoncie, po gołębiach, kunach itp.

Wykonujemy kompleksowe sprzątanie , usuwanie skutków zalania, zabezpieczamy obiekty, oferujemy mycie maszynowe, wywóz zniszczonych gabarytów, ozonowanie - czyli dezynfekcja powietrza oraz powierzchni jak i likwidacja zapachów, wirusów, bakterii i grzybów.

W toku codziennych działań sprzątamy strychy i poddasza oraz balkony po bytowaniu gołębi, zabezpieczamy przejścia ptactwa do budynku.

Gołębie roznoszą wiele pasożytów i chorób a ich odchody są trujące dla ludzi i zwierząt domowych - w szczególności działają bardzo źle na drogi oddechowe i płuca.

Często tam gdzie znajdują się gołębie pojawiają się kleszcze gołębie i inne insekty, owady a pomieszczenia gdzie znajdują się ptaki są poniszczone przez ich odchody, często nie do doczyszczenia.

Problem gołębi na strychach i poddaszach jak i na balkonach to coraz częstsze zjawisko z którym na szczęście miasto jak i prywatni klienci starają się szybko uporać bo zdają sobie sprawę z niebezpiecznych chorób jakie roznoszą jak i estetyki.

Jeżeli mają Państwo obiekt który wymaga kompleksowego wyczyszczenia oraz dezynfekcji po gołębiach, kunach, zalaniu itp. zachęcamy do kontaktu z nami.

Oferujemy bezpłatną wizję lokalną obiektu, wycenę a w przypadku podjęcia współpracy kompleksowe doczyszczenie i zabezpieczenie.

Ostatnie wpisy

Oprysk na kleszcze i komary, odkomarzanie oraz tzw. odkleszczanie

Oferujemy Państwu jak co roku profesjonalne zamgławianie terenów otwartych - ogrody, parki, osiedla, ogródki, działki przeciw kleszczom i komarom. Oprysk na kleszcze i komary - zminimalizowanie ich występowania na danym terenie.

Zamgławianie ULV, ozonowanie, dezynfekcja Warszawa

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie, ozonowanie lub mycie. Posidamy wieloletnie doświadczenie, wszelkie certyfikaty branżowe oraz szkolenia. Likwidacja wirusów i bakterii w każdym środowisku.

Dezynfekcja, ozonowanie, zamgławianie.

Dezynfekcja poprzez zamgławianie ULV, ozonowanie, mycie lub oprysk ciśnieniowy. Zamglenie - zamgławianie "na gorąco"

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31