Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po gołębiach, zabezpieczenie przed ptactwem, sprzątanie po zalaniu cała Polska

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu kompleksowe usługi związane ze sprzątaniem oraz doczyszczaniem np. piwnic, strychów, balkonów, mieszkań. Jeżeli potrzebują Państwo kompleksowej usługi związanej ze sprzątaniem, doczyszczaniem np.po zalaniu - wypompowanie wody, szlamu, dezynfekcja, osuszanie to nasza firma posiada niezbędną wiedzę, doświadczenie i sprzęt by wykonać nawet najbardziej skomplikowane usługi związane ze sprzątaniem, czy doczyszczaniem. Posiadają Państwo strych, poddasze które zamieszkałe zostało przez gołębie lub jest tam po prostu zapomniane składowisko różnych niepotrzebnych rzeczy? Nasza firma zajmie się dezynsekcją, dezynfekcją oraz sprzątaniem po bytowaniu gołębi, doczyścimy podłogi, zabezpieczymy przejścia gołębi, zutylizujemy ptasie odchody oraz śmieci, gabaryty, meble. Zajmujemy się profesjonalnie sprzątaniem piwnic, garaży również po zalaniu, łącznie z wypompowaniem, zebraniem wody, szlamu, udrożnieniem kanałów odpływowych, myciem maszynowym posadzki, ciśnieniowym doczyszczaniem i osuszaniem. Jako nieliczni jesteśmy w stanie wykonać każdą usługę od A do Z łącznie z ozonowaniem, likwidacją zapachów, wilgoci, wirusów i bakterii. Nasze usługi sprzątania wykonujemy w całej Polsce, Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Olsztyn, Wrocław itd a w naszym kilkunastoletnim doświadczeniem możemy się pochwalić również dużymi zleceniami za granicą Włochy, Czechy, Niemcy, Słowacja. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Ostatnie wpisy

Oprysk na kleszcze i komary, odkomarzanie oraz tzw. odkleszczanie

Oferujemy Państwu jak co roku profesjonalne zamgławianie terenów otwartych - ogrody, parki, osiedla, ogródki, działki przeciw kleszczom i komarom. Oprysk na kleszcze i komary - zminimalizowanie ich występowania na danym terenie.

Zamgławianie ULV, ozonowanie, dezynfekcja Warszawa

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie, ozonowanie lub mycie. Posidamy wieloletnie doświadczenie, wszelkie certyfikaty branżowe oraz szkolenia. Likwidacja wirusów i bakterii w każdym środowisku.

Dezynfekcja, ozonowanie, zamgławianie.

Dezynfekcja poprzez zamgławianie ULV, ozonowanie, mycie lub oprysk ciśnieniowy. Zamglenie - zamgławianie "na gorąco"

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31