Sprzątanie po gołębiach. Balkony, tarasy, poddasza

Zaczyna się sezon wiosna-lato więc zaczynamy korzystać z naszych balkonów, tarasów, zaglądamy na poddasza i tam wszędzie może okazać się, że gołębie zajęły nasze miejsce lub zauważono problem z insektami czy owadami w mieszkaniu lub innym miejscu przyległym do pomieszczenia zajętego przez ptaki.
Takie miejsca nie są bezpieczne dla naszego zdrowia a nawet życia!
Na samych ptakach jak i w ich gniazdach żerują pasożyty a między innymi kleszcze gołębie – obrzeżek który w przypadku braku żywiciela może atakować ludzi a wiąże się to z możliwością zachorowania na zapalenie opon mózgowych.
Same odchody tych ptaków są trujące i szkodliwe dla ludzi a szczególnie dla naszego układu oddechowego.
Warto więc nie tylko odzyskać miejsce z którego będziemy mogli korzystać ale też ze względu na nasze zdrowie.
Sprzątamy oraz dezynfekujemy i przeprowadzamy dezynsekcję we wszystkich pomieszczeniach w których zasiedliły się gołębie.
Sprzątanie po gołębiach wymaga również odpowiedniej wiedzy, sprzętu oraz środków które pozwolą szybko i skutecznie oczyścić nasz balkon, taras, strych czy poddasze.
Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z pełną ofertą firmy basma-ddd.
Nasza strona to www.basma-ddd.plzachęcamy do zapoznania się z działem sprzątanie specjalistyczne i inne.

https://youtu.be/ncBnlwBTx9k

Ostatnie wpisy

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Dezynfekcja koronawirus

Oferujemy usługi profesjonalnej dezynfekcji - likwidacji wszelkich wirusów i bakterii. Używamy tylko sprawdzonych preparatów do dezynfekcji, posiadają również badania potwierdzające zwalczanie wirusa KOVID-19 (koronawirus). Nasza firma...

Oprysk na kleszcze i komary, odkomarzanie oraz tzw. odkleszczanie

Oferujemy Państwu jak co roku profesjonalne zamgławianie terenów otwartych - ogrody, parki, osiedla, ogródki, działki przeciw kleszczom i komarom. Oprysk na kleszcze i komary - zminimalizowanie ich występowania na danym terenie.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31