Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie oraz osuszanie po zalaniu

Jesteśmy największą firmą która działa na terenie Polski oraz europy - zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz dezynfekcją, utylizacją gabarytów i osuszaniem obiektów po zalaniu.

Usługa np. sprzątania po zalaniu - jest to kompleksowa usługa która polega na - opróżnieniu pomieszczenia, podstawieniu kontenerów na zniszczone rzeczy i gabaryty, ściąganie wody i szlamu, dezynfekcja przed wejściem ekipy sprzątającej oraz na koniec usługi, osuszanie ścian, pomiary wilgotności (ściany + nawierty i kontrola podłóg),osuszanie podposadzkowe, ozonowanie pomieszczeń - dezynfekcja oraz neutralizacja zapachów.
Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, każde zalanie jest inne i wymaga innych środków, maszyn itp.
Staramy się szybko przywrócić dane pomieszczenia do możliwości normalnego użytkowania jak przed zdarzeniem.
Sprzątamy po zalaniu z winy zapchania kanalizacji, rur, obfitych opadów, zapchanych studzienek czy wszelkich awarii systemu wodno-konalizacyjnego.
Wszystkie usługi wykonujemy sami, kompleksowo, wystawiamy protokół z wykonanych prac, posiadamy park maszyn, zaplecze pracownicze, doświadczenie - firma sprzątająca od 1999r.
Zachęcamy do kontaktu, zawsze wizja lokalna oraz wycena jest bezpłatna.

Ostatnie wpisy

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Dezynfekcja koronawirus

Oferujemy usługi profesjonalnej dezynfekcji - likwidacji wszelkich wirusów i bakterii. Używamy tylko sprawdzonych preparatów do dezynfekcji, posiadają również badania potwierdzające zwalczanie wirusa KOVID-19 (koronawirus). Nasza firma...

Oprysk na kleszcze i komary, odkomarzanie oraz tzw. odkleszczanie

Oferujemy Państwu jak co roku profesjonalne zamgławianie terenów otwartych - ogrody, parki, osiedla, ogródki, działki przeciw kleszczom i komarom. Oprysk na kleszcze i komary - zminimalizowanie ich występowania na danym terenie.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31