Sprzątanie oraz dezynfekcja po zgonie, zalaniu, eksmisji.

Nasza firma działa na terenie całego kraju.
Posiadamy niezbędny sprzęt, doświadczenie oraz certyfikaty branżowe które potwierdzają jakość oraz skuteczność naszych usług.
Sprzątamy oraz dezynfekujemy miejsca zgonu, wypadku, zalania z powodu awarii systemu wod.-kan., mieszkania i domy po eksmisji, zaniedbaniu i bytowaniu gołębi.
Zabezpieczamy również obiekty przed ptactwem - siatki, kolce, odstraszacze.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dobieramy metodę oraz środki, wyceniamy po wizji lokalnej lub po otrzymaniu dokumentacji zdjęciowej.
Sprzątanie oraz dezynfekcja wymagają odpowiedniego zabezpieczenia, sprzętu oraz dobranych środków aby dane miejsce było bezpieczne i wolne od wirusów, bakterii i grzybów.
Zachęcamy do kontaktu z nami lub wysłania maila z opisem oraz zdjęciami czego dotyczy dane zlecenie.

Ostatnie wpisy

Oprysk na kleszcze i komary, odkomarzanie oraz tzw. odkleszczanie

Oferujemy Państwu jak co roku profesjonalne zamgławianie terenów otwartych - ogrody, parki, osiedla, ogródki, działki przeciw kleszczom i komarom. Oprysk na kleszcze i komary - zminimalizowanie ich występowania na danym terenie.

Zamgławianie ULV, ozonowanie, dezynfekcja Warszawa

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie, ozonowanie lub mycie. Posidamy wieloletnie doświadczenie, wszelkie certyfikaty branżowe oraz szkolenia. Likwidacja wirusów i bakterii w każdym środowisku.

Dezynfekcja, ozonowanie, zamgławianie.

Dezynfekcja poprzez zamgławianie ULV, ozonowanie, mycie lub oprysk ciśnieniowy. Zamglenie - zamgławianie "na gorąco"

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31