Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie oraz dezynfekcja po zgonie. Opróżnianie piwnic, mieszkań i strychów.

 

Usługi sprzątania oraz dezynfekcji wymagają odpowiedniej wiedzy, środków oraz sprzętu które składają się na dobrze wykonaną usługę.

Sprzątanie po zgonie, eksmisji czy zalaniu – zaczynamy od wyceny zlecenia, przedstawiamy kosztorys wraz z ofertą a po akceptacji oraz umówieniu terminu przystępujemy do pracy.
Począwszy od podstawienia kontenerów, wstępnej dezynfekcji, wynoszenia gabarytów po ich utylizację, ozonowanie, doczyszczanie.
Jesteśmy w stanie samodzielnie od początku do końca wykonać każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie.
Sprzątamy niskie strychy i poddasza, również po bytowaniu gołębi, zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, sprzątamy i dezynfekujemy miejsca po zgonie, zajmujemy się zrywaniem podłóg, utylizacją gabarytów, deodoryzacją (usuwanie przykrych zapachów), dezynfekcją – usuwanie wirusów, bakterii, zapachów.
W toku codziennych działań zabezpieczamy oraz sprzątamy balkony, tarasy po bytowaniu ptactwa.
Opróżnianie piwnic, mieszkań, poddaszy – szybko i solidnie na terenie całego woj. Mazowieckiego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Ostatnie wpisy

Oprysk na kleszcze i komary, odkomarzanie oraz tzw. odkleszczanie

Oferujemy Państwu jak co roku profesjonalne zamgławianie terenów otwartych - ogrody, parki, osiedla, ogródki, działki przeciw kleszczom i komarom. Oprysk na kleszcze i komary - zminimalizowanie ich występowania na danym terenie.

Zamgławianie ULV, ozonowanie, dezynfekcja Warszawa

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie, ozonowanie lub mycie. Posidamy wieloletnie doświadczenie, wszelkie certyfikaty branżowe oraz szkolenia. Likwidacja wirusów i bakterii w każdym środowisku.

Dezynfekcja, ozonowanie, zamgławianie.

Dezynfekcja poprzez zamgławianie ULV, ozonowanie, mycie lub oprysk ciśnieniowy. Zamglenie - zamgławianie "na gorąco"

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31