Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie mieszkań po eksmisji, zgonie, zalaniu, zaniedbaniu

Sprzątanie po zalaniu, eksmisji, zgonie, bytowaniu gołębi Warszawa i okolice.
Kompleksowo, szybko i profesjonalnie.

Zawsze darmowa wycena usługi, przedstawienie zakresu prac, konkurencyjne ceny.
Pełen zakres naszych usług dostępny jest w zakładce - oferta.
Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami.

Sprzątanie specjalistyczne na terenie całego kraju. Dezynfekcja, ozonowanie, wywóz i utylizacja gabarytów, transport rzeczy (zmiana garażu, piwnicy), sprzątanie po zalaniu, sprzątanie po zgonie czy morderstwie, sprzątanie strychów i poddaszy, sprzątanie po pożarach, likwidacja zapachów i wiele innych.
Sprawdź nas. BASMA 

Ostatnie wpisy

Osuszanie po zalaniu, dezynfekcja Warszawa

Zajmujemy się osuszaniem obiektów oraz sprzątaniem i dezynfekcją po zalaniu. Wykonujemy ozonowanie czyli dezynfekcję i likwidację zapachów, zamgławiamy skażone pomieszczenia.

Odkomarzanie, opryski na komary i kleszcze.

Oprysk na kleszcze tzw. ”odkleszczanie” terenów zielonych, przydomowych to inaczej zamgławianie danego miejsca preparatami które zwalczają i odstraszają kleszcze dzięki czemu minimalizujemy ich występowanie na danym...

Sprzątanie po gołebiach, montaż kolców i siatki.

Czyszczenie i dezynfekcja po gołębiach, sprzątanie balkonów oraz montaż siatki lub kolców. Sprzątamy balkony, tarasy, poddasza, strychy i dachy po bytowaniu gołębi. Montujemy siatki przeciw ptactwu i kolce.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31