Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie biur Warszawa

Jesteśmy grupą firm działającą na Polskim rynku od 1999r. Nasza grupa to trzy zintegrowane firmy oferujące usługi z zakresu sprzątania, ochrony oraz usług DDD czyli dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji oraz sprzątania specjalistycznego czyli sprzątanie po zalaniu, pożarze, eksmisji, sprzątanie strychów po gołębiach itp.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi dbające o wizerunek obiektu na najwyższym poziomie.

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, pozwolenia, ubezpieczenia oraz referencje.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn oraz dobrym zapleczem kadrowym jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Profesjonalizm, szybkość działania oraz rzetelność jak i szybkość działania to niektóre z cech które nas wyróżniają.

Agencja Ochrony Osób i Mienia Basma Security pozwoli na zabezpieczenie obiektu, monitoring, punkty kontroli dostępu, grupy interwencyjne, konwoje i wiele innych. Silna motywacja do działania, stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań, znajomość rynku, pozwalają na profesjonalne i kompleksowe zabezpieczenia obiektów.

Basma Cleaning utrzyma porządek w Państwa firmie, biurze, obiekcie użyteczności publicznej. W razie zaistnienia sytuacji nie do przewidzenia jak np. zalanie obiektu, pożar nasza firma szybko i sprawnie posprząta, doczyści i odda obiekt do użytku.

Dbamy o tereny zielone a w okresie zimowym odśnieżamy dachy, parkingi, posesje.

Basma-DDD Pest Control zajmuje się zabezpieczaniem obiektów przed szkodnikami, oraz ich zwalczaniem. W okresie letnim wykonamy odkomarzanie, pozbędziemy się os lub szerszeni, zdezynfekujemy miejsca po zalaniu, pozbędziemy się zapachów, zabezpieczymy obiekt przed gołębiami, posprzątamy strych, piwnice.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszych firm na stronie internetowej lub bezpośrednio kontaktując się z nami. Sprawdź nas.

Ostatnie wpisy

Osuszanie po zalaniu, dezynfekcja Warszawa

Zajmujemy się osuszaniem obiektów oraz sprzątaniem i dezynfekcją po zalaniu. Wykonujemy ozonowanie czyli dezynfekcję i likwidację zapachów, zamgławiamy skażone pomieszczenia.

Odkomarzanie, opryski na komary i kleszcze.

Oprysk na kleszcze tzw. ”odkleszczanie” terenów zielonych, przydomowych to inaczej zamgławianie danego miejsca preparatami które zwalczają i odstraszają kleszcze dzięki czemu minimalizujemy ich występowanie na danym...

Sprzątanie po gołebiach, montaż kolców i siatki.

Czyszczenie i dezynfekcja po gołębiach, sprzątanie balkonów oraz montaż siatki lub kolców. Sprzątamy balkony, tarasy, poddasza, strychy i dachy po bytowaniu gołębi. Montujemy siatki przeciw ptactwu i kolce.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31