Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Specjalistyczne usługi sprzątające, sprzątanie po eksmisji, zgonie, sprzątanie piwnic i garaży, sprzątanie po zalaniu

Eksmisja po niechcianych lokatorach nie tylko pozostawia niemiłe wspomnienia, ale również często niezły bałagan. Nasza firma specjalizuje się w sprzątaniu po eksmisjach. Sprzątanie te nie tylko zagwarantuje Państwu nowe czyste mieszkanie czy też dom, ale również spokój w Państwa życiu.

Sprzątanie po eksmisji składa się z kilku etapów. Pierwszym etapem sprzątania jest oczywiście wizja mieszkania / domu, w którym to doszło do dewastacji. Kolejnym etapem jest sporządzenie dla Państwa kompleksowej oferty, którą państwu wysyłamy w bardzo krótkim czasie. Po zaakceptowanej ofercie przechodzimy do umówienia się na konkretną datę by wykonać daną usługę. Zamawiamy kontenery ( liczba kontenerów jest uzależniona od ilości przedmiotów / gruzu / śmieci, które to z  domu / mieszkania mają być usunięte). Po usunięciu wszystkich niepotrzebnych rzeczy przechodzimy do czyszczenia powierzchni, okien, drzwi. Jeżeli klient sobie życzy możemy również kompleksowo pomalować ściany, odświeżyć podłogę, wymienić pojedyncze elementy w domu / mieszkaniu. Po ukończeniu prac sprzątających przechodzimy do ozonowania oraz dezynfekcji danych pomieszczeń, które trwale usuną z mieszkania przykre zapachy, grzyby oraz wszelkie bakterie i wirusy.
Sprzątamy kompleksowo po eksmisji, zaniedbaniu, zgonie, spaleniu, zalaniu

Sprzątanie po eksmisji? Sprzątanie po remoncie? Sprzątanie po gołębiach? A może sprzątanie po zalaniu? Lepiej trafić nie mogłeś. Ogromnie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług, które pomogą Ci odzyskać spokój w swoim własnym domu, firmie czy też pomieszczeniach gospodarczych.  mieszkania. Warszawa, Olsztyn, Wrocław, Kraków, Poznań, Gdańsk, Kielce, Radom, Rzeszów, Sopot, Gdynia.

Zaufało nam setki klientów, zaufaj nam też i TY!

Ostatnie wpisy

Oprysk na kleszcze i komary, odkomarzanie oraz tzw. odkleszczanie

Oferujemy Państwu jak co roku profesjonalne zamgławianie terenów otwartych - ogrody, parki, osiedla, ogródki, działki przeciw kleszczom i komarom. Oprysk na kleszcze i komary - zminimalizowanie ich występowania na danym terenie.

Zamgławianie ULV, ozonowanie, dezynfekcja Warszawa

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie, ozonowanie lub mycie. Posidamy wieloletnie doświadczenie, wszelkie certyfikaty branżowe oraz szkolenia. Likwidacja wirusów i bakterii w każdym środowisku.

Dezynfekcja, ozonowanie, zamgławianie.

Dezynfekcja poprzez zamgławianie ULV, ozonowanie, mycie lub oprysk ciśnieniowy. Zamglenie - zamgławianie "na gorąco"

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31