Osuszanie po zalaniu, dezynfekcja Warszawa

Nasza firma oferuje usługi sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz osuszania obiektów po zalaniu (również z powodu wybicia kanalizacji).
Kompleksowo wykonamy usługę po której dany lokal wróci do stanu w jakim znajdował się przed zalaniem.
Zbieranie wody i szlamu, wywóz i utylizacja zniszczonych gabarytów, dezynfekcja, ozonowanie a następnie pomiary wilgotności ścian i posadzki i w końcu osuszanie - od A do Z wykonujemy wszelkie konieczne usługi które należy wykonać.
Awaria rury, wybicie zapchanej kanalizacji i inne awaryjne sytuacje? - im szybciej podejmie się działania naprawcze tym mniejsze szkody i wcześniejsza możliwość ponownego użytkowania lokalu.
Sprzątamy i osuszamy mieszkania, domy, garaże, piwnice, lokale usługowe... Jestesmy do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu!
Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, specjalizujemy się w sprzątaniu i dezynfekcji ! Posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia i certyfikaty a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze co potwierdzają opinie i referencje. 

Ostatnie wpisy

Oprysk na kleszcze i komary, odkomarzanie oraz tzw. odkleszczanie

Oferujemy Państwu jak co roku profesjonalne zamgławianie terenów otwartych - ogrody, parki, osiedla, ogródki, działki przeciw kleszczom i komarom. Oprysk na kleszcze i komary - zminimalizowanie ich występowania na danym terenie.

Zamgławianie ULV, ozonowanie, dezynfekcja Warszawa

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie, ozonowanie lub mycie. Posidamy wieloletnie doświadczenie, wszelkie certyfikaty branżowe oraz szkolenia. Likwidacja wirusów i bakterii w każdym środowisku.

Dezynfekcja, ozonowanie, zamgławianie.

Dezynfekcja poprzez zamgławianie ULV, ozonowanie, mycie lub oprysk ciśnieniowy. Zamglenie - zamgławianie "na gorąco"

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31