Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Opryski na wszystkie insekty i owady. Kleszcze, komary, pluskwy, mole...

Basma-DDD to firma z wieloletnim doświadczeniem, posiadająca wszelkie certyfikaty i pozwolenia chwaląca się dobrymi opiniami, ocenami i komentarzami w google.

W sezonie letnim wykonujemy przeważnie opryski terenów zielonych które zwalczają kleszcze i komary.
Odkomarzanie czy też tzw. odkleszczanie to nanoszenie preparatów chemicznych bezpiecznych dla ludzi na roślinność w ogrodzie, na działce, osiedlu domków jednorodzinnych itp.
W mieszkaniach przez cały rok wykonujemy opryski na wszelkie inne insekty preparatami kontaktowymi.
Odkomarzanie czy też zwalczanie kleszczy wykonujemy już wczesną wiosną od kiedy tylko temperatury są stale ponad 10c i nie ma częstych, intensywnych opadów.
Nasze usługi wykonujemy w całej Warszawie oraz wszystkich miejscowościach do 100km od Warszawy a większe zlecenia wykonujemy w całym kraju.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Dezynfekcja koronawirus

Oferujemy usługi profesjonalnej dezynfekcji - likwidacji wszelkich wirusów i bakterii. Używamy tylko sprawdzonych preparatów do dezynfekcji, posiadają również badania potwierdzające zwalczanie wirusa KOVID-19 (koronawirus). Nasza firma...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31