Oprysk na komary i kleszcze Warszawa i okolice

Oprysk na komary i kleszcze wykonujemy na danym terenie gdzie chcemy zminimalizować ich występowanie.
Odkomarzanie i tzw. odkleszczanie wykonujemy na otwartych terenach zielonych za pomocą maszyn spalinowych, plecakowych a na dużych połaciach terenu lub w miejscach trudno dostępnych wykonujemy zamgławianie na gorąco. 
Przeważnie jeżeli jest sporo roślinności na działce, wysoka trawa itp. To wykonujemy oprysk dwiema metodami jednocześnie dla największej skuteczności.
Oprysk na komary i kleszcze to bezpieczna, sprawdzona metoda która minimalizuje występowanie niebezpiecznych kleszczy oraz irytujących komarów.
Roślinność pokryta preparatem zabija komary i kleszcze po kontakcie z nią a dodawany preparat na bazie żywicy uodparnia na deszcz/wodę i utrzymuje chemię od 2 do nawet 5 tygodni – zależy to od częstotliwości i ilości opadów oraz danego terenu.
Nasi stali klienci wykonują przeważnie cztery opryski w sezonie chyba, że sezon zacznie się bardzo wcześnie i kończy późno oraz przez brak zimy ilość kleszczy czy komarów jest bardzo duża to czasem i dodatkowy oprysk wykonujemy już w marcu.
Oprysk na komary i kleszcze wykonujemy kiedy pogoda dopisuje, nie pada oraz temperatura jest stale powyżej 14c. 
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z nami.
www.basma-ddd.plto sprawdzona, rzetelna i certyfikowana firma. Sprawdź!

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zgonie, eksmisji, zaniedbaniu. Opróżnianie piwnic, poddaszy, strychów.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego czyli sprzątania po zgonie, eksmisji czy tzw. zbieraczu lub melinie.

Sprzątanie balkonu po gołębiach oraz zabezpieczenie siatką.

Oferujemy kompleksową usługę sprzątania po gołebiach np. na balkonie, strychu, poddaszu czy tarasie. Sprzątanie po gołębiach oraz zabezpieczanie siatką, kolcami.

Dezynfekcja, osuszanie oraz sprzątanie po zalaniu mieszkania, garażu, piwnicy.

Wykonujemy usługę sprzątania po zalaniu, dezynfekcji, osuszania oraz pomiarów wilgotności. Kompleksowa usługa czyszczenia po zalaniu, osuszanie cały kraj siedem dni w tygodniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31