Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Oprysk na komary i kleszcze. Odkomarzanie

Oprysk na komary, kleszcze, zwalczanie i usuwanie gniazd os i szerszeni to jedna z usług jakie oferujemy Państwu w sezonie wiosna-lato.
Codziennie gdy sprzyja tylko pogoda w sezonie wykonujemy profesjonalne zamgławianie terenów (działki, ogrody, tereny hoteli i domów weselnych, restauracje, osiedla, przedszkola i szkoły, parki oraz osiedla domków jednorodzinnych).
Minimalizujemy występowanie uporczywych komarów oraz niebezpiecznych kleszczy na danym terenie – nawet małe ogródki działkowe czy przydomowe!
Odpowiednia metoda nakładania specjalnie dobranych środków z maszyn do oprysków to gwarancja stworzenia odpowiedniej bariery dla owadów a sama chemia po wyschnięciu jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt.
Preparaty do zwalczania komarów i kleszczy oraz os i szerszeni powodują atak układu nerwowego owada po kontakcie z nim a działają również odstraszająco dzięki czemu możecie się Państwo cieszyć w spokoju swoim ogrodem a goście np. na przyjęciu w spokoju oddadzą się zabawie i konsumpcji.
Zachęcamy do kontaktu z nami, nasza baza klientów która powiększa się z roku na rok potwierdza naszą skuteczność i zadowolenie.
Opryski na kleszcze i komary wykonujemy przy odpowiedniej pogodzie i temperaturze.
Do głównych preparatów zwalczających owady dodajemy środki uodparniające na wodę dzięki czemu nie zmyje nam nałożonej chemii pierwszy deszcz czy zraszacz ogrodowy.
Odkomarzanie? Zwalczanie kleszczy os i szerszeni? www.basma-ddd.pl :)

Ostatnie wpisy

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Dezynfekcja koronawirus

Oferujemy usługi profesjonalnej dezynfekcji - likwidacji wszelkich wirusów i bakterii. Używamy tylko sprawdzonych preparatów do dezynfekcji, posiadają również badania potwierdzające zwalczanie wirusa KOVID-19 (koronawirus). Nasza firma...

Oprysk na kleszcze i komary, odkomarzanie oraz tzw. odkleszczanie

Oferujemy Państwu jak co roku profesjonalne zamgławianie terenów otwartych - ogrody, parki, osiedla, ogródki, działki przeciw kleszczom i komarom. Oprysk na kleszcze i komary - zminimalizowanie ich występowania na danym terenie.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31