Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Oprysk na kleszcze i komary w ogrodzie, na działce.

Nasza firma to certyfikowani specjaliści przygotowani do walki z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia i życia kleszczami oraz z irytującymi komarami.
Wykonujemy zamgławianie terenów zielonych na których mogą występować kleszcze i komary.
Oprysk minimalizuje ich występowanie, tworzy barierę która zabezpiecza dany teren.
Nasze usługi wykonujemy w tym roku już od początku marca! 
Pierwsze zgłoszenia od naszych stałych klientów pod Warszawą w okolicach Piaseczna, Magdalenki, Wawra – Kleszcze w ogrodzie, na psach, w garażu! Wysyp kleszczy prosimy o natychmiastową pomoc.
Pojechaliśmy do pierwszego klienta i okazało się, że nie przesadzali z paniką jak to czasem bywa bo kleszcze były widoczne gołym okiem w garażu! 
Przechodzą z podwórka do garażu, były na zwierzętach po wypuszczeniu ich do ogrodu itp. Itd. Oprysk garażu wykonany, oprysk na kleszcze to również zabezpieczenie terenu przy samym domu jak i oprysk trawy, krzewów itp.
Opryski na kleszcze wykonujemy preparatami kontaktowymi które zabijają pasożyty po kontakcie z preparatem.
Tak samo wygląda oprysk na komary lecz tu skupiamy się na wysokich trawach i iglastych drzewach lecz w marcu jeszcze są za niskie temperatury i z tymi opryskami czekamy do minimalnych stałych temperatur na poziomie +10c.
W sezonie letnim gdzie przez cały czas zagrażają nam kleszcze i komary nasze opryski wykonujemy codziennie, kiedy tylko jest pogoda (nie może padać deszcz w trakcie oprysku oraz chwilę po jego wykonaniu).
Oprysk, chemia na kleszcze i komary utrzymuje się w zależności od warunków atmosferycznych od 2 do 4 a nawet 5 tygodni – zależy to od wilgotności terenu, opadów, zalesienia, występowania stojącej wody itp.
Więc apelujemy – prosimy uważać na siebie, dzieci i zwierzęta. Oglądać się po zabawie w ogrodzie czy spacerach. Wysyp kleszczy a za chwilę i komarów pewny.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Firma Basma-ddd to certyfikowana grupa ekspertów od walki z kleszczami, komarami i innymi owadami i insektami!.

Sprawdź nas.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie mieszkania po zgonie Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem, utylizacją gabarytów, dezynsekcją, dezynfekcją oraz ozonowaniem miejsc po zgonie. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Opróżnianie mieszkania, piwnicy, garażu. Dezynfekcja.

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem specjalistycznym, dezynsekcją, dezynfekcją i ozonowaniem. Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie w mieszkaniu, firmie, sprzątanie i dezynfekcja po samobójstwie lub wypadku, sprzątanie po eksmisji,...

Sprzątanie po zgonie Warszawa. Dezynfekcja, utylizacja, opróżnianie.

Wykonujemy usługi sprzątania, dezynfekcji i utylizacji gabarytów po zgonie w mieszkaniu, domu, pracy. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, począwszy od sprzątania po zgonie przez dezynfekcję, ozonowanie, zamgławianie po utylizację...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31