Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i opryski na komary oraz kleszcze. Zwalczanie os i szerszeni

Odkomarzanie to zamgławianie oraz oprysk za pomocą maszyn spalinowych roślinności znajdujących się na terenie działki oraz na terenach przyległych.
Zwalczanie komarów to także likwidacja larw komarów i meszek w środowisku jakim się rozmnażają czyli stojącej wodzie – staw, oczko wodne, rozlewiska itp. poprzez aplikację preparatu który hamuje ich rozwój.
Preparat kontaktowy rozprowadzany na roślinności wspomagany jest preparatami które mają za zadanie pomagać w równomiernym rozprowadzeniu chemii oraz uodpornić na warunki atmosferyczne (opady).

Efekt odkomarzania utrzymuje się od 3 do 5 nawet 6 tygodni (zależy od częstotliwości opadów, podlewania) – nowych rozlewisk w których rozmnażają się nowe komary, meszki.

Zmorą wszystkich co mają ogrody, działki itp. są nie tylko komary ale również kleszcze które są dla wszystkich ludzi i zwierząt bardzo niebezpieczne.
Nasza firma wykonuje zamgławianie terenów na których występują lub mogą występować kleszcze, meszki, mszyce itp.

Kolejne owady jakie zagrażają szczególnie alergikom to osy, pszczoły i szerszenie, potrafią również napędzić stracha szczególnie kiedy jesteśmy uczuleni lub mamy małe dzieci.
Nasza firma szybko i skutecznie likwiduje gniazda – (gniazda pszczół są zdejmowane i oddawane pszczelarzom.)
Wszelkich niechcianych owadów i insektów jesteśmy w stanie szybko i skutecznie się pozbyć.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Dezynfekcja koronawirus

Oferujemy usługi profesjonalnej dezynfekcji - likwidacji wszelkich wirusów i bakterii. Używamy tylko sprawdzonych preparatów do dezynfekcji, posiadają również badania potwierdzające zwalczanie wirusa KOVID-19 (koronawirus). Nasza firma...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31