Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Zajmujemy się profesjonalnym zamgławianiem terenów zielonych czyli tzw. odkomarzaniem - zwalczaniem komarów jak i kleszczy.
Usługę odkomarzania wykonujemy metodami zamgławiania ULV "na zimno" oraz "na gorąco" które dobieramy do specyfiki terenu i możliwości.
Zwalczamy również komary w wodzie (stawy, jeziorka itp.) poprzez dodawanie do niej naturalnego larwicydu dzięki któremu zatrzymujemy rozwój komarów.
Usługi odkomarzania wykonujemy przez cały sezon letni, codziennie kiedy tylko dopisuje pogoda.
Odkomarzanie pozwala zminimalizować występowanie irytujących komarów na danym terenie a zwalczanie kleszczy zabezpiecza nas przed groźnymi chorobami przenoszonymi przez te owady.
Nasze wieloletnie doświadczenie, certyfikaty oraz opinie i ilość zadowolonych klientów to gwarancja skuteczności naszej firmy.
Używamy tylko sprawdzonych, certyfikowanych i bezpiecznych preparatów.
Zachęcamy do sprawdzenia jak łatwo można zabezpieczyć dany teren przed komarami i kleszczami.
Zwalczamy również osy i szerszenie.

Ostatnie wpisy

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Dezynfekcja koronawirus

Oferujemy usługi profesjonalnej dezynfekcji - likwidacji wszelkich wirusów i bakterii. Używamy tylko sprawdzonych preparatów do dezynfekcji, posiadają również badania potwierdzające zwalczanie wirusa KOVID-19 (koronawirus). Nasza firma...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31