Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Odkomarzanie, oprysk na komary i kleszcze, zwalczanie os i szerszeni

Odkomarzanie inaczej zwane zamgławianiem, to oprysk roślinności preparatami do zwalczania komarów, kleszczy, much, gzów itp.
Nasza firma zajmuje się również zwalczaniem i zdejmowaniem gniazd os i szerszeni.
Oprysk na komary to jedyna bezpieczna i skuteczna na dłuższy okres czasu metoda minimalizująca występowanie niebezpiecznych i uciążliwych owadów i insektów.
Zajmujemy się zwalczaniem komarów i kleszczy od kwietnia do września, jeden oprysk w zależności od warunków atmosferycznych zabezpiecza nam dany teren na min. od 2-3 do 6 tyg.
Zwalcz komary i kleszcze już dziś, pozbądź się niebezpiecznych owadów ze swojego ogrodu, nadaj prestiż i pozwól w spokoju odpoczywać swoim gościom.
Kleszcze są bardzo niebezpieczne, przenoszą choroby i zarażają wirusami i boleriozą która może doprowadzić do trwałego uszkodzenia organizmu i ciała a nawet śmierci. Nie ma na to szczepionki !
Setki klientów przekonało się już do tej metody zwalczania owadów.
Sprawdź sam, a my zyskamy kolejnego stałego klienta !
Jesteśmy profesjonalną firmą która istnieje od 1999r. - nie działamy sezonowo.
Posiadamy niezbędne certyfikaty, pozwolenia i dyplomy.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zgonie, eksmisji, zaniedbaniu. Opróżnianie piwnic, poddaszy, strychów.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego czyli sprzątania po zgonie, eksmisji czy tzw. zbieraczu lub melinie.

Sprzątanie balkonu po gołębiach oraz zabezpieczenie siatką.

Oferujemy kompleksową usługę sprzątania po gołebiach np. na balkonie, strychu, poddaszu czy tarasie. Sprzątanie po gołębiach oraz zabezpieczanie siatką, kolcami.

Dezynfekcja, osuszanie oraz sprzątanie po zalaniu mieszkania, garażu, piwnicy.

Wykonujemy usługę sprzątania po zalaniu, dezynfekcji, osuszania oraz pomiarów wilgotności. Kompleksowa usługa czyszczenia po zalaniu, osuszanie cały kraj siedem dni w tygodniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31