Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Odkomarzanie - opryski na komary i kleszcze, zwalczanie os i szerszeni. Szybko i skutecznie

Odkomarzanie Warszawa, zwalczanie komarów, opryski na komary i kleszcze.

 

Zajmujemy się profesjonalnym zwalczaniem plag komarów, meszek, kleszczy.

Wykonujemy odkomarzanie przez cały sezon letni, wykonujemy opryski przed imprezami na świeżym powietrzu, jak i na prywatnych ogródkach i działkach.

Zwalczamy również osy i szerszenie, przeprowadzamy dezynsekcję na rybiki cukrowe, mrówki, prusaki, pluskwy, mole i wszelkie inne owady oraz insekty.

Sprzątanie strychów i piwnic, sprzątanie po gołębiach oraz zabezpieczanie obiektów przed ptactwem to tylko część z usług jakie Państwu możemy zaproponować.

Usuwamy również graffiti i myjemy elewację, czyścimy garaże, piwnice i strychy.

Mycie dachów, kostki, bruku to prace jakie wykonujemy od wiosny do jesieni.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą lub wysłanie maila.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Ostatnie wpisy

Osuszanie po zalaniu, dezynfekcja Warszawa

Zajmujemy się osuszaniem obiektów oraz sprzątaniem i dezynfekcją po zalaniu. Wykonujemy ozonowanie czyli dezynfekcję i likwidację zapachów, zamgławiamy skażone pomieszczenia.

Odkomarzanie, opryski na komary i kleszcze.

Oprysk na kleszcze tzw. ”odkleszczanie” terenów zielonych, przydomowych to inaczej zamgławianie danego miejsca preparatami które zwalczają i odstraszają kleszcze dzięki czemu minimalizujemy ich występowanie na danym...

Sprzątanie po gołebiach, montaż kolców i siatki.

Czyszczenie i dezynfekcja po gołębiach, sprzątanie balkonów oraz montaż siatki lub kolców. Sprzątamy balkony, tarasy, poddasza, strychy i dachy po bytowaniu gołębi. Montujemy siatki przeciw ptactwu i kolce.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31