Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Mycie chodników, elewacji, usuwanie graffiti

Nasza firma oferuje Państwu wszelkie usługi związane ze sprzątaniem, myciem i doczyszczaniem.

Zajmiemy się Państwa chodnikiem, elewacją domu, posprzątamy po zalaniu czy remoncie.

Posiadamy niezbędny sprzęt oraz kadrę pracowniczą do wykonania każdego rodzaju zlecenia związanego z utrzymaniem porządku.

Naszą firmę wyróżnia profesjonalizm, szybkość działania oraz dbanie o zadowolenie klienta.

Firma Basma istnieje na rynku od 1999r. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz zaplecze finansowe, kadrowe i logistyczne do rzetelnego wykonania każdego zlecenia.

Zajmujemy się również sprzątaniem specjalistycznym, połączonym z dezynfekcja i dezynsekcją np. Sprzątanie strychów po gołębiach, zabezpieczanie budynku przed ptactwem, sprzątanie lokali po eksmisji itp.

Jeżeli chcą Państwo zabezpieczyć elewację przed graffiti lub je usunąć to zachęcamy do kontaktu z nami, używamy sprawdzonych i bezpiecznych preparatów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub o kontakt z nami.

Ostatnie wpisy

Osuszanie po zalaniu, dezynfekcja Warszawa

Zajmujemy się osuszaniem obiektów oraz sprzątaniem i dezynfekcją po zalaniu. Wykonujemy ozonowanie czyli dezynfekcję i likwidację zapachów, zamgławiamy skażone pomieszczenia.

Odkomarzanie, opryski na komary i kleszcze.

Oprysk na kleszcze tzw. ”odkleszczanie” terenów zielonych, przydomowych to inaczej zamgławianie danego miejsca preparatami które zwalczają i odstraszają kleszcze dzięki czemu minimalizujemy ich występowanie na danym...

Sprzątanie po gołebiach, montaż kolców i siatki.

Czyszczenie i dezynfekcja po gołębiach, sprzątanie balkonów oraz montaż siatki lub kolców. Sprzątamy balkony, tarasy, poddasza, strychy i dachy po bytowaniu gołębi. Montujemy siatki przeciw ptactwu i kolce.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31