Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Kleszcze, komary, osy, szerszenie - dezynsekcja, zamgławianie, odkomarzanie

Czy słyszałeś już o odkomarzaniu? Jesteś zdziwiony dlaczego nie możesz spokojnie pobawić się z dziećmi w ogrodzie, kiedy Twój sąsiad spokojnie grilluje ze znajomymi? Spokojnie. Już wszystko tłumaczymy. Najprawdopodobniej nie skorzystałeś jeszcze z naszej usługi jaką jest odkomarzanie. Nie ma na co czekać! Nie pozwól by i tego lata komary popsuły czas wolny spędzony w ogrodzie czy też na działce. Nasza firma od 1999r. specjalizuje się w odkomarzaniu, jesteśmy profesjonalistami, którzy wiedzą jak zająć się tymi szkodnikami. Potrzebujemy bardzo mało czasu i Twojej chęci, by pomóc Ci pozbyć się komarów. Odkomarzanie jest bezpieczne dla Ciebie, Twojej rodziny, zwierząt i roślinności. Jedynym efektem ubocznym odkomarzania jest BRAK KOMARÓW. Odkomarzanie to nic innego jak oprysk roślinności, na której te owady bytują, rozmnażają oraz ukrywają. Preparaty, które używamy z pewnością zwalczą komary na kilka tygodni oraz przede wszystkim posiadają wszystkie potrzebne atesty i certyfikaty. Nie czekaj, zadzwoń. Udzielimy Ci wszelkich informacji na temat tej usługi oraz przedstawimy pełną ofertę.
W szerokim wachlarzu naszych usług znajdują się również
DEZYNSEKCJA
DEZYNFEKCJA
DERATYZACJA
SPRZĄTANIE PO GOŁĘBIACH
SPRZĄTANIE PO ZALANIACH
SPRZĄTANIE PO REMONTACH
SPRZĄTANIE STRYCHÓW BALKONÓW TARASÓW
USUWANIE GRAFITTII
USUWANIE GNIAZD OS I SZERSZENI
PRZEPROWADZKI

Warszawa, Marki, Łomianki, Otwock, Stara Miłosna, Magdalenka, Konstancin Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Blizne.

Ostatnie wpisy

Osuszanie po zalaniu, dezynfekcja Warszawa

Zajmujemy się osuszaniem obiektów oraz sprzątaniem i dezynfekcją po zalaniu. Wykonujemy ozonowanie czyli dezynfekcję i likwidację zapachów, zamgławiamy skażone pomieszczenia.

Odkomarzanie, opryski na komary i kleszcze.

Oprysk na kleszcze tzw. ”odkleszczanie” terenów zielonych, przydomowych to inaczej zamgławianie danego miejsca preparatami które zwalczają i odstraszają kleszcze dzięki czemu minimalizujemy ich występowanie na danym...

Sprzątanie po gołebiach, montaż kolców i siatki.

Czyszczenie i dezynfekcja po gołębiach, sprzątanie balkonów oraz montaż siatki lub kolców. Sprzątamy balkony, tarasy, poddasza, strychy i dachy po bytowaniu gołębi. Montujemy siatki przeciw ptactwu i kolce.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31