Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Sprzątanie

Czy myślisz, że musisz uporządkować swój strych? Masz dosyć ciągłego braku miejsca? Planujesz zagospodarować powierzchnię np. pod powierzchnię mieszkalną? Nie masz czasu by posprzątać bądź nie wiesz jak za to się zabrać?

Świetnie trafiłeś! Nasza firma specjalizuje się w sprzątaniu takich pomieszczeń, a co najważniejsze robi to szybko i profesjonalnie.

Nie tylko niepotrzebne rzeczy znikną z zasięgu Twojego wzroku. Zajmiemy się kompleksowo Twoim strychem. Oprócz sprzątania, zabezpieczymy go przed szkodnikami, dokładnie wyczyścimy powierzchnie oraz poddamy ozonowaniu, by pozbyć się przykrych zapachów, bakterii, wirusów, grzybów czy pleśni.

Po naszych zabiegach Twój strych będzie sterylny oraz przywrócona zostanie mu dawna świetność. Sprzątanie nie trwa długo ale efekty po nim są zdumiewające.

 Nasi klienci korzystają z naszych usług i co najważniejsze są z nich zadowoleni, ponieważ środki, których używamy do sprzątania są bezpieczne, posiadają wszelkie atesty oraz certyfikaty.

Nasza wiedza oraz wyspecjalizowanie pozwoli na bezpiecznie przeprowadzone zabiegi w Twojej firmie, domu czy nawet garażu. Nie musisz się o nic martwić. Otrzymasz fachową pomoc, profesjonalną usługę i wskazówki na przyszłość, które pozwolą w czystości i sterylności utrzymać posprzątany przez nas obiekt.

Nasza firma nie specjalizuje się wyłącznie w sprzątaniu. Mamy szeroki zakres usług, które również mogą Cię zainteresować. Deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja, odkomarzanie czy fumigacja to usługi, które wykonujemy. Staramy się by klient zawsze był zadowolony z efektów naszej pracy. Przede wszystkim by zabieg, który wykonujemy był długotrwały, a jego zadanie, które ma spełnić to ułatwienie życia codziennego naszych klientów w sposób szybki i profesjonalny.

Ostatnie wpisy

Osuszanie po zalaniu, dezynfekcja Warszawa

Zajmujemy się osuszaniem obiektów oraz sprzątaniem i dezynfekcją po zalaniu. Wykonujemy ozonowanie czyli dezynfekcję i likwidację zapachów, zamgławiamy skażone pomieszczenia.

Odkomarzanie, opryski na komary i kleszcze.

Oprysk na kleszcze tzw. ”odkleszczanie” terenów zielonych, przydomowych to inaczej zamgławianie danego miejsca preparatami które zwalczają i odstraszają kleszcze dzięki czemu minimalizujemy ich występowanie na danym...

Sprzątanie po gołebiach, montaż kolców i siatki.

Czyszczenie i dezynfekcja po gołębiach, sprzątanie balkonów oraz montaż siatki lub kolców. Sprzątamy balkony, tarasy, poddasza, strychy i dachy po bytowaniu gołębi. Montujemy siatki przeciw ptactwu i kolce.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31