Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja. Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy, os i szerszeni


Firma BASMA DDD w swojej bogatej ofercie przygotowała dla Państwo dużo wiosennych usług, które z pewnością Państwa zainteresują. Postaramy się starannie opowiedzieć Państwu o wszystkich usługach wiosennych, które wprowadzą do Państwa domu, ogrodu, terenu zielonego powiew czystości, świeżości oraz bezpieczeństwa. W dzisiejszym poście wymienimy wszystkie te usługi, by w kolejnych szczegółowo je opisać.
Usługi, które mogą Państwa zainteresować to :
- sprzątanie po gołębiach ( balkony, strychy, tarasy, inne powierzchnie zabrudzone przez ptactwo)
- usuwanie gniazd szerszeni, os, pszczół
- wiosenne działkowe porządki
- sprzątanie piwnic po zalaniach
- sprzątanie strychów
- odkomarzanie
- oprysk na kleszcze
- oprysk na meszki
- deratyzacja
- dezynfekcja
- dezynsekcja
- sprzątanie po remontach

POTRZEBUJESZ NASZEJ POMOCY ? DZWOŃ
+48 608 484 478,
+48 798 411 412
OFERTA NASZA DOTYCZY : Warszawa, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Góra Kalwaria, Zielonka, Łomianki, Raszyn, Piaseczno, Żelazowa Wola, Legionowo, Marki.

Ostatnie wpisy

Osuszanie po zalaniu, dezynfekcja Warszawa

Zajmujemy się osuszaniem obiektów oraz sprzątaniem i dezynfekcją po zalaniu. Wykonujemy ozonowanie czyli dezynfekcję i likwidację zapachów, zamgławiamy skażone pomieszczenia.

Odkomarzanie, opryski na komary i kleszcze.

Oprysk na kleszcze tzw. ”odkleszczanie” terenów zielonych, przydomowych to inaczej zamgławianie danego miejsca preparatami które zwalczają i odstraszają kleszcze dzięki czemu minimalizujemy ich występowanie na danym...

Sprzątanie po gołebiach, montaż kolców i siatki.

Czyszczenie i dezynfekcja po gołębiach, sprzątanie balkonów oraz montaż siatki lub kolców. Sprzątamy balkony, tarasy, poddasza, strychy i dachy po bytowaniu gołębi. Montujemy siatki przeciw ptactwu i kolce.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31