Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy usługi dezynfekcji poprzez ozonowanie, zamgławianie ULV (metody "na zimno" oraz "na gorąco") oraz mycie preparatami do dezynfekcji.
Używamy środków które posiadają wszelkie pozwolenia, certyfikaty oraz badania które potwiedzają zwalczanie wirusów w tym Covid-19 a przy okazji nie pozostawiają odbarwień ani zapachu.
Usługi dezynfekcji wykonujemy na terenie całego kraju i pracujemy siedem dni w tygodniu również w nocy.
Dezynfekujemy domu, biura, mieszkania, firmy, hale i magazyny - usługę możemy wykonać profilaktycznie, po stwierdzonym przypadku zakażenia oraz przed powrotem pracowników do firmy.
Zachęcamy do wysyłania zapytań drogą mailową lub telefoniczną, chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania oraz przedstawimy ofertę, karty charakterystyki i pozwolenia.
Dezynfekcja #koronawirus #dezynfekcja

Ostatnie wpisy

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Dezynfekcja koronawirus

Oferujemy usługi profesjonalnej dezynfekcji - likwidacji wszelkich wirusów i bakterii. Używamy tylko sprawdzonych preparatów do dezynfekcji, posiadają również badania potwierdzające zwalczanie wirusa KOVID-19 (koronawirus). Nasza firma...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31