Deratyzacja Warszawa i okolice. Zwalczanie szczurów i myszy np. w restauracji, biurze, magazynie.

Sezon zimowy to wysoka aktywność szkodników w obiektach.
Szczury i myszy lgną do ciepłych lokali w poszukiwaniu jedzenia i schronienia.
Deratyzacja pozwoli Państwu kontrolować ich aktywność, zabezpieczyć towar, powstrzymać ich rozmnażanie i występowanie w Państwa firmie, restauracji, biurze, sklepie czy magazynie.
Każdy obiekt, szczególnie restauracje, magazyny spożywcze są zagrożone występowaniem szczurów i myszy.
Restauracje i magazyny żywnościowe odgórnie muszą posiadać plan zabezpieczenia oraz firmę która kontroluje obiekt pod względem występowania szkodników.
Wprowadzamy do lokalu książki kontroli szkodników – do wglądu dla np. Sanepidu, zajmujemy się zabezpieczeniem stref przejścia szczurów i myszy na teren obiektu oraz do samego lokalu i w lokalu ( 3 strefy bezpieczeństwa) co minimalizuje ryzyko przedostania się szkodników i zniszczenie, zanieczyszczenie towaru.

Deratyzacja nie musi rzucać się w oczy!
W zależności od specyfiki obiektu dobieramy stacje deratyzacyjne pod względem wyglądu, „kamuflażu” tak aby nie szpeciły Państwa lokalu.
Zwalczamy również szczury i myszy które już dostały się do wnętrza obiektu, przeprowadzamy deratyzację oraz możemy zabezpieczyć lokal na przyszłość.

Deratyzacja Warszawa/Deratyzacja/Zwalczanie szczurów/Zwalczanie myszy/Deratyzacja restauracji/Deratyzacja w Warszawie/Dezynsekcja Warszawa/Dezynsekcja/

Ostatnie wpisy

Oprysk na kleszcze i komary, odkomarzanie oraz tzw. odkleszczanie

Oferujemy Państwu jak co roku profesjonalne zamgławianie terenów otwartych - ogrody, parki, osiedla, ogródki, działki przeciw kleszczom i komarom. Oprysk na kleszcze i komary - zminimalizowanie ich występowania na danym terenie.

Zamgławianie ULV, ozonowanie, dezynfekcja Warszawa

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie, ozonowanie lub mycie. Posidamy wieloletnie doświadczenie, wszelkie certyfikaty branżowe oraz szkolenia. Likwidacja wirusów i bakterii w każdym środowisku.

Dezynfekcja, ozonowanie, zamgławianie.

Dezynfekcja poprzez zamgławianie ULV, ozonowanie, mycie lub oprysk ciśnieniowy. Zamglenie - zamgławianie "na gorąco"

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31